banner208

Süllü ile Zeydan neden buluştu?

CHP Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Zeydan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

EĞİTİM 05.08.2022, 15:45 05.08.2022, 16:06
Süllü ile Zeydan neden buluştu?
banner209

Genel ekonomik konjonktür ve Eskişehir’in tarımsal üretimi üzerine görüşmeler yapan ikili, harman sezonunu ve rekolte üzerinde bilgi alışverişinde bulunarak Borsa faaliyetleri ve ETB tarafından kurulacak lisanslı depo hakkında görüştü.

Jale Nur Süllü yaptığı açıklamada, "Eskisehir Ticaret Borsamız hem Eskisehir ekonomisine hem de tarımsal kalkınmaya büyük katkılar sağlamakta. Çalışmalarınız bizler için çok kıymetli. Sayın Başkanımız Ömer Zeydan ve ekibini kutlar, kıymetli emekleri için teşekkür ederim" dedi.

Milletvekili Süllü, Eskişehir Ticaret Borsası’nın sanat galerisini ve Tarım Aletleri Müzesini gezerek ETB’nin sosyal faaliyetlere verdiği önem nedeniyle Başkan Zeydan’a tebriklerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Zeydan, Vekil Süllü’ye teşekkür ederek, şehrin ve tarımsal ekonominin gelişimi için çalışmaya ve proje üretmeye devam edeceklerinin altını çizdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
23
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@