banner208

Ayşenur Arslan ile Lube Ayar Eskişehir'e geliyor!

Odunpazarı Kent Konseyi, Gazeteci Yazar Ayşenur Arslan ve Gazeteci Yazar Lube Ayar'ın katılımcı olacağı bir söyleşi gerçekleştirecek.

banner294
ESKİŞEHİR 07.11.2022, 17:19
Ayşenur Arslan ile Lube Ayar Eskişehir'e geliyor!
banner209

Odunpazarı Kent Konseyi söyleşilerine devam ediyor. Uzun süredir önemli isimlerle gerçekleştirdiği söyleşilerle Eskişehir’de yoğun katılımlı proramlara imza atan Odunpazarı Kent Konseyi, 12 Kasım Cumartesi günü Gazeteci Yazar Ayşenur Arslan ve Gazeteci Yazar Lube Ayar’ın konuşmacı olarak, İzmir Kent Konseyi Başkanı Av. Nilay Kökkılınç’ın Moderatör ve Konuşmacı olarak yer alacağı ‘’Kadınlar Katılımcı Demokrasiyi Konuşuyor’’ söyleşisini düzenliyor. 

Yunusemre Kültür Merkezi’nde Saat 15:00’te gerçekleşecek söyleşiyle ilgili Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru şunları söyledi:

"Odunpazarı Kent Konseyi olarak bu kez en önem verdiğimiz konulardan biri olan katılımcı demokrasi konusunu  işleyeceğiz. Son zamanlarda gerçekleştirdiğimiz bir çok etkinlikte olduğu gibi bu kez de yine bu konuyu kadınlarla işleyeceğiz. Duayen Gazeteci Ayşenur Arslan, Gazeteci Lube Ayar ve İzmir Kent Konseyi Başkanımız Nilay Kökkılınç bizlerle olacak. Söyleşinin hemen öncesinde Saat 14:00’te Ayşenur Arslan’ın da katılımıyla yine Yunusemre Kültür Merkezi’nde  Sanatçı Ülker Pınarbaşı’nın Parantez Kızlar Resim Sergisi’nin açılışını gerçekleştireceğiz.   12 Kasım Cumartesi günü 14:00’te sergi açılışımıza, 15:00’te söyleşi etkinliğimize tüm hemşehrilerimiz davetlidir."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@