Başkan Büyükerşen medya çalışanları ile buluştu

Eskişehir’de görev yapan basın emekçileri, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel iftar davetinde bir araya geldiler...

ESKİŞEHİR 12.04.2023, 17:58
Başkan Büyükerşen medya çalışanları ile buluştu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin her Ramazan ayında düzenlediği ve geleneksel hale gelen iftar davetleri devam ediyor. Buluşmalar kapsamında Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir’de görev yapan basın emekçileri ile bir araya geldi.

Davete CHP Eskişehir Milletvekili adayları Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü ve Abdülkadir Adar, Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti (EGC) Başkanı Yılmaz Karaca, Çağdaş Gazeteciler Derneği Eskişehir Şube Başkanı (ÇGD) Meltem Karakaş Kaya, Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) Eskişehir Temsilcisi Şenay Bilik Yıldırım ile Eskişehir’de görev yapan basın emekçileri katıldı.

Burada kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, “Hepinizin Ramazan ayını kutluyor ve oruçlarınızın kabul olmasını diliyorum. Basın emekçileri olarak çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Bayramların yaklaştığı günlerde bir araya gelmekten çok mutlu oluyorum. Allah dualarınızı ve ideallerinizi gerçek eylesin. Tekrar hoş geldiniz.” diyerek iftara katıldıkları için teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.         

Başkan Büyükerşen,  iftar yemeği sonrası basın emekçileri ile bir süre sohbet etti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@