Eski bakan Yüksel Çakmur Başkan Büyükerşen ile görüştü!

İki dönem Gençlik ve Spor Bakanlığı yapan Yüksel Çakmur, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu...

ESKİŞEHİR 03.04.2023, 15:15
Eski bakan Yüksel Çakmur Başkan Büyükerşen ile görüştü!

İki dönem Gençlik ve Spor Bakanlığı yapan eski İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yüksel Çakmur ile torunu başarılı piyanist Can Çakmur, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yönelik ziyaretler devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın depremzedelere destek için düzenlediği yardım konserlerinde solist olarak sahne alan genç ve yetenekli piyanist Can Çakmur, Başkan Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.

Yetenekli piyanist Can Çakmur ile birlikte dedesi iki dönem Gençlik ve Spor Bakanlığı yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yüksel Çakmur da ziyarette yer aldı. Yüksel ve Can Çakmur,  Büyükerşen’e nazik misafirperverliği nedeniyle teşekkür ettiler. Yüksel Çakmur, Başkan Büyükerşen’in bozkırın ortasında bilim, kültür, sanatla yoğrulmuş çağdaş bir şehir oluşturduğunu ifade ederek bunun paha biçilmez bir zenginlik olduğunu belirtti.

Büyükerşen de Yüksel Çakmur’un hem Bakanlığı hem de Belediye Başkanlığı döneminde çok güzel hizmetlere imza attığını ifade etti. Büyükerşen ayrıca destek konseri için Eskişehir’de sahne alan Can Çakmur’a teşekkür ederken depremzedelere sunulan her katkının çok kıymetli olduğunu, bu konuda Senfoni Orkestrasının sanatın birleştirici gücü ile çok güzel bir dayanışmaya imza attığını belirtti.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile tamamlandı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@