Güler: "Çözüm noktasında birlikte çalışmayı sürdüreceğiz"

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler, Tornacılar, Oto Tamirciler, Küçük Sanayiciler Odasını ve TEKSAN Sanayi Sitesi Başkanı'nı ziyaret etti.

ESKİŞEHİR 23.06.2021, 12:20 24.06.2021, 13:22
Güler: "Çözüm noktasında birlikte çalışmayı sürdüreceğiz"

ETO Başkanı Metin Güler, Tornacılar, Oto Tamirciler, Küçük Sanayiciler Odası Başkanı Adnan Karamanlı ile TEKSAN Sanayi Sitesi Başkanı Ramazan Karamanlı’yı ziyaret ederek bölgede faaliyet gösteren üyelerin talep ve beklentilerini istişare etti. 

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Tornacılar, Oto Tamirciler, Küçük Sanayiciler Odası Başkanı Adnan Karamanlı ile TEKSAN Sanayi Sitesi Başkanı Ramazan Karamanlı’yı üyelerin talep ve beklentilerini istişare etmek üzere ziyaret etti. Ziyarete ETO Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara ve Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Alp de eşlik etti. 

“Üyelerimizin beklentilerini birlik olarak karşılayabiliriz” 

Güler, bölgede faaliyet gösteren Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin de varlığına dikkat çekerek Tornacılar, Oto Tamirciler, Küçük Sanayiciler Odası üyeleriyle ortak talep ve beklentilerin olduğunu kaydetti. Güler, “Hem odalarımızla hem de sanayi sitesi yönetimlerimizle bir araya gelmek bizim için çok önemli. Üyelerimizin ortak beklentilerini karşılayabilmek için istişare etmeye özen gösteriyoruz. Bu kapsamda güncel talep ve beklentileri değerlendirmek üzere bir araya geldik. Çözüm noktasında birlikte çalışmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu. 

Talepleri yerine getirmek için gayret göstereceğiz 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Tornacılar, Oto Tamirciler, Küçük Sanayiciler Odası Başkanı Adnan Karamanlı ile TEKSAN Sanayi Sitesi Başkanı Ramazan Karamanlı, talepleri ilgili belediyelere, kurumlara ve kuruluşları ileteceklerini, kendi odaları bünyesinde çözülebilecek meseleleri de gündeme alacaklarını ifade ettiler. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
4
hafif yağmur
Gelişmelerden Haberdar Olun
@