Nuray Akçasoy, Metin Güler ile görüştü

Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Eskişehir Ticaret Odası (ETO) seçimlerinde güven tazeleyen Metin Güler’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ESKİŞEHİR 13.10.2022, 17:59 13.10.2022, 18:07
Nuray Akçasoy, Metin Güler ile görüştü

Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Genel Sekreter Ahmet Kapanoğlu ve Yürütme Kurulu Üyeleri, Eskişehir Ticaret Odası (ETO) seçimlerinde güven tazeleyen Metin Güler’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler ve Yönetim Kuruluna başarılar dileyen Başkan Akçasoy, “Genel Kurul Üyemiz Eskişehir Ticaret Odamızın seçimlerinde güven tazeleyen Sayın Güler ve ekibini tebrik ederim. ETO ile kentimiz için yaptığımız çalışmaların bundan sonra da verimli bir şekilde devam edeceğine inanıyor, çalışmalarında başarılar diliyorum ”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Güler ise “Sayın Başkan Akçasoy ve Yürütme Kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Eskişehir Kent Konseyimizin şehrimiz için yaptığı değerleri çalışmaların içinde olmak bizler için de son derece önemli. Ortak akılla, uyum için de çalışmalarımız devam edecektir” diye konuştu.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@