İtfaiyeden yoğun mesai

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri Kurban Bayramı’nda Denizli, Çanakkale ve Uşak’ta çıkan yangınları söndürmek için destek olmaya giderken, Eskişehir kent merkezinde de 121 yangında müdahale etti.

HABERDE İNSAN 26.06.2024, 11:48
İtfaiyeden yoğun mesai

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri 9 günlük Kurban Bayramı’nda yoğun mesai harcayarak yangın, kaza ve kurtarma operasyonları gerçekleştirdi.

15 ev ve iş yeri yangını, 98 anız, ekin ve ot yangını, 5 araç yangını ve diğer yangınlar olmak üzere 121 yangına müdahale eden İtfaiye ekipleri 4 trafik kazası ve 15 hayvan kurtarma ve 6 farklı olayda 25 kurtarma gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, yangın, kaza ve kurtarma çalışmalarının yanı sıra çevre illere de destek oldu. Denizli, Çanakkale ve Uşak’ta yaşanan yangınlara müdahale etmek için Eskişehir itfaiyesinden ekipler gönderildi. Başarılı bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiren ekipler yapılan müdahalelerin ardından Eskişehir’e döndü.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, itfaiye personelinin her zaman göreve hazır olduğunu ve personele de hizmet içi eğitimlerin devam ettiğini söylediler.

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@