banner208

Çağfen Koleji'nin sergisinde ödüller sahiplerini buldu

Çağfen Koleji Fotoğrafçılık Kulübü'nün düzenlediği "Öğrenci Kadrajından Eskişehir" fotoğraf yarışmasının sergisi Alaaddin Park'ta açıldı.

KÜLTÜR SANAT 04.06.2022, 13:59 05.06.2022, 16:34
Çağfen Koleji'nin sergisinde ödüller sahiplerini buldu
banner209

Sergi açılışına, Çağfen Koleji Kurucu Temsilcisi Serkan Can Zengin, Çağfen Koleji Okul Müdürü Reyhan Arslanhan, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Toplam 16 fotoğrafın sergilendiği sergide, dereceye giren öğrencilere ödüller verildi. Fotoğraf Yarışması jüri üyeliğini Eskişehir’in önemli akademisyenleri ve Fotoğraf Sanatçıları üstlendi. Yarışmanın birincisi Beyhan Rıfat Çıkılıoğlu Anadolu Lisesi öğrencisi Enes Karaca oldu. 

“Öğrenci Kadrajından Eskişehir’i gördük” 

Çağfen Koleji Kurucu Temsilcisi Serkan Can Zengin, fotoğrafçılığın bakmak ile görmek arasındaki farkı çocuklara öğretmek açısından çok önemli bir uğraş ve deneyim olduğunu belirterek, öğrencilere bu tür etkinliklerle farklı yeteneklerini ortaya koyma olanakları da sağladıklarını ifade etti. 

Serkan Can Zengin, "Eskişehir’imizi bir de öğrencilerimizin gözünden görmenin hepimiz için çok güzel bir tecrübe olduğunu düşünüyorum. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi kutluyorum ve tebrik ediyorum. Çağfen Koleji olarak bu tür etkinliklerimiz devam edecek" dedi. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
12
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@