Mihalıççık ve Büyükşehir Belediyesinden yol işbirliği

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından sıcak asfalt kaplama çalışması yapılarak sürücüler açısından yollar daha güvenli hale getirildi.

BELEDİYE 25.11.2021, 16:33
Mihalıççık ve Büyükşehir Belediyesinden yol işbirliği

Mihalıççık ilçe merkezinde bulunan Yunus Emre Caddesi üzerindeki betonarme köprü, genişletme çalışmalarının ardından Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi tarafından sıcak asfalt kaplama çalışması yapılarak sürücüler açısından güvenli hale getirildi. 

Dar olan köprünün Mihalıççık Belediyesi tarafından genişletilmesi sonrası Büyükşehir Belediyesi de dolgu ve altyapı çalışmaları ile asfalt kaplama çalışmalarını yaptı. 

Mihalıççık Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesinin işbirliğiyle yapılan çalışma sonrası Yunus Emre Caddesi kullanılabilir hale getirilerek modern bir görünüme kavuştu. Köprünün genişletilmesi sonrası trafiğin güvenli hale geldiğini belirten yol işleri yetkilileri asfalt kaplama çalışmalarında 500 tonun üzerinde asfalt kullanıldığını belirttiler. 

Sürücüler yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirttiler. Dar olan köprünün genişlediğini,tehlikenin ortadan kalktığını belirten sürücüler, mağduriyetlerini gideren Mihalıççık ve Büyükşehir Belediyelerine teşekkür ettiler. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
5
parçalı bulutlu
Gelişmelerden Haberdar Olun
@