Eskişehir'de artık veteriner hekimlerin de bir ormanı var!

Eskişehir Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası 1026 fidanı toprakla buluşturdu...

ÇEVRE 15.11.2022, 12:29
Eskişehir'de artık veteriner hekimlerin de bir ormanı var!

Eskişehir Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimleri Odasının düzenlemiş olduğu, Geleceğe nefes olmak adına ‘’Veteriner Hekimler Fidan Dikiyor’’ etkinliği kapsamında Odunpazarı İlçesi Gülpınar Mahallesinde bulunan ağaçlandırma sahasında 1026 fidan dikimi gerçekleştirildi.

Yapılan Etkinliğe, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu, Eskişehir Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Erdinç Yuva, Eskişehir Orman İşletme Müdürü Doğan Kiras, Eskişehir Hayvan Sağlığı Şube Müdürü Zekeriya Ar, Oda üyesi Veteriner Hekimler, aileler ve çocukları katılım sağladı.

Etkinlikte konuşan Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konsey Başkanı Ali Eroğlu "Biz Veteriner Hekimler olarak hayatın her yerindeyiz, bugün ailelerimizle geleceğimiz olan çocuklara daha iyi bir dünya bırakmak ve geleceğe nefes olmak adına fidan dikimi gerçekleştiriyoruz. Etkinlikte emeği olan Eskişehir Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulumuza, Eskişehir Orman İşletme Müdürlüğüne ve değerli ailelerimize teşekkür ederim" dedi.

Eskişehir Bilecik Bölgesi Veterineri Hekimler Odası Başkanı Erdinç Yuva ise yaptığı konuşmada "Biz Veteriner Hekimler, Hayvan Sağlığı ve Halk Sağlığı için gece gündüz demeden mücadele ediyoruz, bunun yanında sosyal etkinliklerimizle her alanda biz varız diyoruz, bugün dikimini yaptığımız fidanlar, yetiştirdiğimiz çocuklarımız gibi büyüyüp serpilecek ve geleceğe nefes olacaktır. Yapılan etkinliğimize katılım sağlayan Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konsey Başkanımız Ali Eroğlu’ na, programımıza yoğun katılım sağlayan değerli ailelerimize ve çocuklarımıza teşekkür ederim, her zaman söylediğimi gibi iyi ki varsınız." dedi. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@