Tepebaşı Belediyesi örnek projelerini anlattı

Tepebaşı Belediyesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde (ESTÜ) gerçekleşen 4’üncü Uluslararası Afet ve Dirençlilik Kongresine katıldı.

ÇEVRE 19.10.2022, 17:33
Tepebaşı Belediyesi örnek projelerini anlattı

Tepebaşı Belediyesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde (ESTÜ) gerçekleşen 4’üncü Uluslararası Afet ve Dirençlilik Kongresine katıldı. Tepebaşı, kongrede açtığı stant ile Tepebaşı Belediyesi’nin örnek projelerini ve aldığı ödülleri anlattı.  

Tepebaşı Belediyesi, katıldığı fuarlar ve kongrelerde ilçenin tanıtımına önemli katkılar sağlamaya devam ediyor.

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı, AFAD ve ESTÜ iş birliği ile düzenlenen ve konusu İklim Değişikliği ve Güvenli Kentler olarak belirlenen 4. Uluslararası Afet ve Dirençlilik Kongresinde Tepebaşı Belediyesi de stant açtı. 19-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan kongrede Tepebaşı Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğünün açmış olduğu stantta belediyenin enerji verimli uygulamaları, projeleri, aldığı ödüller anlatılıyor.

Ayrıca Tepebaşı İklim Sözcüleri de stantta yer alarak, iklim değişikliği için bir araya geldikleri gönüllü topluluklarından bahsetti. İklim Sözcülerine katılmak isteyenlerin ise stantta başvuruları kabul edildi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@