banner196

banner208

Eskişehir'de ulaşıma AÖF sınavı ayarı!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınavları sebebiyle tramvay ve otobüslerin çalışma saatlerinde değişikliğe gitti...

banner294
DÜNYA 08.12.2022, 14:39
Eskişehir'de ulaşıma AÖF sınavı ayarı!
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 10-11 Aralık’ta yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Güz Dönemi ara sınavları sebebiyle kampüslere ulaşım sağlayan tramvay ve otobüslerin çalışma saatlerinde değişikliğe gitti. 

Konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Hafta sonu gerçekleştirilecek Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi ara sınavları sebebiyle kampüslere ulaşım sağlayan tramvay ve otobüslerimizin çalışma saatlerinde değişiklik yaşanacaktır. Bu kapsamda Otogar-SSK, OGÜ-SSK, Otogar-OGÜ ve Şehir Hastanesi-Kumlubel tramvay hatlarımız 10 Aralık Cumartesi günü hafta içi sefer sıklıklarına göre, 11 Aralık Pazar günü ise Cumartesi sefer sıklıklarına göre hizmet verecektir. Otobüslerimiz ise hafta sonu çalışma düzenine ek olarak M4, K4, K63, S55, K26 hatlarımız saat 17.00'ye kadar hafta içi çalışma programına göre çalışacak olup, ESOGÜ Ekspres hattımıza ilave seferler konulacaktır. Araç kalkış saatlerine http://www.eskisehir.bel.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diliyoruz.” dediler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@