banner298

banner208

Büyükşehir zabıtasına hizmet içi eğitim

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi zabıta personeline yönelik gerçekleştirilen “Belediye Zabıtası” konulu hizmet içi eğitim tamamlandı. Deniz Kaplan da katıldı...

banner294
EĞİTİM 21.12.2022, 17:53 21.12.2022, 17:56
Büyükşehir zabıtasına hizmet içi eğitim
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı bünyesinde görev yapan zabıta personeline yönelik İçişleri Bakanlığı Baş Kontrolörü Recep Demir tarafından gerçekleştirilen “Belediye Zabıtası” konulu hizmet içi eğitim tamamlandı. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmet kalitesini artırma, görev sorumluluk ve bilincinin yükseltilmesi gibi birçok konuda personellere yönelik hizmet içi eğitimlerine devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı bünyesinde görev yapan zabıta personeline İçişleri Bakanlığı Baş Kontrolörü Recep Demir tarafından iki gün süren “Belediye Zabıtası” adlı hizmet içi eğitimler Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon’da gerçekleştirildi.

Eğitime Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan, Zabıta Dairesi Başkan Vekili Melek Ceviz, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Cengiz Özdemir, daire başkanları ile zabıta personelleri katıldı.

Eğitimin başlangıcında konuşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan, “Bugün çok değerli tecrübeli bir isim olan İçişleri Bakanlığı Baş Kontrolörü Recep Demir’i kurumumuzda ağırlamaktan onur duyduğumuzu belirterek kendisine hoş geldiniz diyorum. Zabıta teşkilatımızın tüm şehir halkına karşı önemli ve büyük sorumlulukları var. Şehrin düzeninin korunmasında emniyet ve zabıtaya büyük görev düşmektedir. Şehir zabıtası ne kadar donanımlı olursa şehrin ortak yaşam alanları da o kadar konforlu hale gelir. Kendini yetiştirme ve geliştirme gayretinde olan siz değerli personellerimizin çabalarınıza katkı sağlamak, görev esnasında karşılaştığınız sorunlar ve yaşanan problemlere çözüm aramak, değişen, gelişen koşullara uyum sağlamak amacıyla İçişleri Bakanlığı Baş Kontrolörü Recep Demir’in bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak üzere kendisini şehrimizde misafir ediyoruz. Kendisine tekrar huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bu eğitimden personelimizin en üst düzeyde istifade etmesini diliyorum.” dedi. Konuşma sonrası İçişleri Bakanlığı Baş Kontrolörü Recep Demir personele “Belediye Zabıtası” adlı detaylı bir sunum gerçekleştirdi. 

Eğitim sonunda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan tarafından İçişleri Bakanlığı Baş Kontrolörü Recep Demir’e eğitime sunduğu katkılar nedeniyle teşekkür belgesi takdim edildi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@