banner208

ESKİ personeline TÜBİTAK 1071 programı eğitimi!

ESKİ Genel Müdürlüğü personeli çok taraflı uluslararası projeler ile Avrupa komisyonu fonlama ve ihale portalı konusunda eğitim aldı...

EĞİTİM 28.04.2022, 15:28 28.04.2022, 15:37
ESKİ personeline TÜBİTAK 1071 programı eğitimi!
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) birimlerinde proje ve planlama alanlarında görev yapan personele, çok taraflı uluslararası projeler ile Avrupa komisyonu fonlama ve ihale portalı konusunda eğitim verildi.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Araştırma ve Lisansüstü Süreçler Direktörlüğü Öğretim Görevlisi Okan Saldoğan tarafından verilen eğitimde: ‘Ufuk Avrupa genel bilgilendirme eğitimi kapsamında araştırma ve yenilik odaklı ikili ve çok taraflı uluslararası projeler ile Avrupa komisyonu fonlama ve ihale portalı’ konusunda çalışanlara bilgi verildi.

Uluslararası araştırma fonlarından yararlanma kapasitesinin ve uluslararası Ar-Ge işbirliklerine katılımın artırılmasına yönelik TÜBİTAK 1071 Programı, yeni bilgiler üretilmesi, bilimsel yorumların yapılması veya teknolojik problemlerin çözümlenmesi için bilimsel esaslara uygun olan projeler desteklemeyi hedefliyor. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
28
parçalı az bulutlu
Gelişmelerden Haberdar Olun
@