Eskişehir'de gençlik ve liderlik konuşuldu

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik Buluşmaları etkinliğinde Prof. Dr. Elif Gürsoy, “Gençlik ve Liderlik” konusunu anlattı.

EĞİTİM 04.04.2023, 17:25
Eskişehir'de gençlik ve liderlik konuşuldu

Tepebaşı Belediyesi, Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi ve Tepebaşı Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen Gençlik Buluşmaları etkinliğinde Prof. Dr. Elif Gürsoy, “Gençlik ve Liderlik” konusunu anlattı.

Tepebaşı Belediyesi, gençlere yönelik gerçekleştirdiği faaliyetlere aralıksız şekilde devam ediyor.

Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi ve Tepebaşı Gençlik Meclisi iş birliğinde gerçekleştirilen Gençlik Buluşması etkinliği de Özdilek Sanat Merkezi’nde düzenlendi. Gençlerin katılım gösterdiği programda Tepebaşı Gençlik Meclisi Başkanı Berkem Yıldırım ve Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Akçar, gençleri selamladı. Ardından etkinliğe konuşmacı olarak katılan ESOGÜ Öğretim Üyesi ve Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Elif Gürsoy, “Gençlik ve Liderlik” konulu sunumunu gerçekleştirdi. Gürsoy, “Lider dediğimiz insan yönetmez, yönlendirir ve yön verir. Önderlik eder.  Yanındaki insanları sadece yönetiyorsa bir kişi ondan lider olmaz, o sadece yöneticidir. Lider olan kişi vizyoner olmalı, geleceği tahmin edebilmeli. Öngörüsü olan kişidir lider” dedi. Gürsoy, katılımcı gençlerden gelen soruları da yanıtladı.

Gençlerden beğeni toplayan söyleşi, alkışlar eşliğinde sona erdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner350

Gelişmelerden Haberdar Olun

@