banner208

Eskişehir'de meyve bahçesi ve budama eğitimi! İşte katılım koşulları

Tepebaşı Belediyesi tarafından üreticilere yönelik düzenlenen meyve bahçesi tesisi ve budama konulu eğitimler devam ediyor.

banner294
EĞİTİM 31.10.2022, 18:25 31.10.2022, 18:29
Eskişehir'de meyve bahçesi ve budama eğitimi! İşte katılım koşulları
banner209

Tepebaşı Belediyesi tarafından üreticilere yönelik düzenlenen meyve bahçesi tesisi ve budama konulu eğitimler devam ediyor. Eğitim için başvurular 25 Kasım tarihine kadar devam edecek.

Tepebaşı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, üreticilere yönelik gerçekleştirdiği eğitim çalışmalarına devam ediyor.

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü uzman eğitmenleri tarafından ücretsiz olarak meyve bahçesi tesisi ve budama konulu eğitimler devam ediyor. Eğitimlerde; meyvecilikte fidan seçimi, meyve bahçesi ve üzüm bağı tesisi, budamada kullanılan araçlar ve dezenfeksiyonu, budama teknikleri, modern bahçecilikte telli terbiye sistemleri, sulama, bitki besleme, bölgemizde görülen bazı hastalık ve zararlılar ile mücadele konuları işleniyor. Eğitim kapsamında örnek bahçe gezisi ve budama uygulaması da yapılıyor.

Başvuruların 25 Kasım tarihine kadar süreceği eğitime katılmak ve bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 211 40 00 – 3218 numaralı telefondan Tepebaşı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü yetkililerine ulaşabiliyor.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@