Eskişehir'de o isimler sosyal girişimciliği anlatacak!

Tepebaşı Belediyesi Sosyal Kuluçka Merkezi, 'Sosyal Girişimciler Deneyimlerini Paylaşıyor' etkinliği ile gençleri, sosyal girişimciler ile buluşturacak.

EĞİTİM 13.11.2022, 14:24
Eskişehir'de o isimler sosyal girişimciliği anlatacak!

Tepebaşı Belediyesi Sosyal Kuluçka MerkeziVecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda, 'Sosyal Girişimciler Deneyimlerini Paylaşıyor' etkinliği ile gençleri, sosyal girişimciler ile buluşturacak.

Tepebaşı Belediyesi Sosyal Kuluçka Merkezi, sosyal girişimci adayı gençlere fayda sağlayacak faaliyetler düzenlemeye devam ediyor.

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi’nin yürütücüsü olduğu “Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi Sosyal Girişimcilik Kampı” etkinliğinin son gününde de “Sosyal Girişimciler Deneyimlerini Paylaşıyor” etkinliği de gençler ile buluşacak. Etkinliğe konuşmacı olarak Anadolu Üniversitesi’nden Prof. Dr. Serap Erdoğan, gise.com Kurucusu Umur Gökhan Çiçek, Kadınların Elinden Kurucu Ortağı Mustafa Alp Dumrul ile Kadınların Elinden Kurucu Ortağı Hande Dumrul katılacak. Konuklar, katılımcılara sosyal girişimcilik deneyimlerini aktararak önemli bilgiler verecek. Düzenlenecek etkinlik tüm Eskişehirlilere açık olacak.

Etkinlik 15 Kasım Salı günü saat 14.00’te Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleşecek.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@