Eskişehir'de ücretsiz Yaz Okulu kayıtları başlıyor!

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenecek Yaz Okulu için kayıtlar 19 Haziran Pazartesi başlıyor...

EĞİTİM 18.06.2023, 16:24 18.06.2023, 16:34
Eskişehir'de ücretsiz Yaz Okulu kayıtları başlıyor!

Tepebaşı Belediyesi bünyesinde bulunan Belde Evleri ve Deneyimli Kafelerde ve Çocuk Sanat ve Kütür Merkezlerinde düzenlenecek Yaz Okulu için kayıtlar 19 Haziran Pazartesi başlıyor.

Tepebaşı Belediyesi, kentteki çocuklar için faydalı etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Bu kapsamda 33 farklı noktada bulunan Belde Evi ve Deneyimli Kafelerde düzenlenecek Yaz Okulu için kayıtlar 19 Haziran Pazartesi günü başlıyor. Çocukların yaz tatilini verimli ve eğlenceli geçirebilmeler için düzenlenecek Yaz Okulunda resim, satranç, yaratıcı drama, İngilizce, halk oyunları, Kur’an-ı Kerim öğreniyorum, el sanatları atölyesi, seramik, tekvando, akıl ve zeka oyunları gibi branşlarda açılacak yaz okulları için kayıt yaptırılması gerekiyor.

Çocuk Sanat ve Kültür Merkezlerinde de yaz tatili dolu dolu geçecek

Aynı zamanda 23 Nisan, Çukurhisar, Esentepe, Türkan Saylan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezleri ile Özdilek Sanat Merkezi ve 29 Ekim Gençlik Merkezi’nde de farklı branşlarda yaz kursları açılıyor. 3 Temmuz’da başlayacak olan jimnastik, çocuk zumba, sihirli deneyler, müzikli masallar atölyesi, bilardo, cam füzyon, eğlenceli Japonya gibi birçok branşta açılacak kurslar için de kayıtlar 19-21 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek yaz okuluna kayıt yaptırmak isteyenler duyuruda yer alan karekodu okutarak kayıt formunu doldurabiliyor. Öte yandan https://www.tepebasi.bel.tr/etkinlikler adresinden de kayıt linkine ulaşılabilecek.

Belde Evi ve Deneyimli Kafelerde gerçekleştirilecek Yaz Okulu hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0 (222) 211 40 00/4205 numaralı telefondan, Çocuk Sanat ve Kültür Merkezilerindeki kurslar için de 0 (222) 322 18 45 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@