banner208

Eskişehir Ticaret Odası Doğu ve Güneydoğu bölgelerine açılıyor

ETO-METSEM, (Eskişehir Ticaret Odası Mesleki Test ve Sertifikasyon Merkezi) doğu ve güneydoğu bölgesinde faaliyet verecek.

banner294
EĞİTİM 17.08.2022, 13:00
Eskişehir Ticaret Odası Doğu ve Güneydoğu bölgelerine açılıyor
banner209

Eskişehir Ticaret Odası tarafından madencilik sektöründeki firmalara sınav ve belgelendirme hizmeti vermek için kurulan ETO-METSEM (Eskişehir Ticaret Odası Mesleki Test ve Sertifikasyon Merkezi) ilklere imza atmaya devam ediyor. Şehir dışındaki ilk sınav ve belgelendirme hizmetini 2021 yılında gerçekleştiren ETO METSEM, faaliyet ağını hızla genişletiyor. Yakın zamanda Balıkesir, Bilecik ve Çanakkale’de sınav ve belgelendirme hizmeti veren ETO METSEM, doğu ve güneydoğudaki illerde de faaliyet gösterecek. ETO METSEM, Ağustos ve Eylül takvimine göre Şanlıurfa, Diyarbakır, Gümüşhane, Elazığ, Erzurum, Ağrı, Van ve Muş’ta madencilik alanında üretim yapan sanayi tesislerinde sınav düzenleyecek. 

Projelerimizle örnek olmaya devam edeceğiz 

ETO METSEM’in şehir dışı faaliyetleri hakkında değerlendirmede bulunan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, madencilik sektöründeki sanayi kuruluşlarının ETO METSEM’e olan talebinin her geçen gün arttığını söyledi. ETO METSEM’i Türkiye çapında hizmet veren bir kuruluş haline getirmenin gururunu yaşadıklarını belirten Güler, ETO’nun bu sayede Türkiye’nin madencilik sektöründeki üretimine ve istihdamına değer kattığını söyledi. ETO METSEM’in hizmet ağını genişletmek için çalışmaların devam ettiğini kaydeden Güler, gerçekleştirdikleri projelerle örnek olmaya, tüccar ve sanayiciye destek vermeye devam edeceklerini ifade etti. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
21
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@