Nasuh Mahruki Eskişehir'de sunum yaptı

AKUT Arama Kurtarma Derneği Kurucusu Nasuh Mahruki, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin öğretmen ve öğretmen adaylarına sunum yaptı...

EĞİTİM 04.01.2023, 14:42
Nasuh Mahruki Eskişehir'de sunum yaptı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği “Zoom Uzman Buluşmaları” etkinliklerine devam ediyor.

AKUT Arama Kurtarma Derneği Kurucusu ve AKUT Vakfı yönetim kurulu üyesi Nasuh Mahruki, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi’nin düzenlediği “Zoom Uzman Buluşmaları” kapsamında öğretmen ve öğretmen adayları ile bir araya geldi.

Çevrimiçi gerçekleştirilen seminerde Mahruki, “Depreme Hazırlık Sürecinde Okul ve Öğretmenlerin Önemi” adlı bir sunum gerçekleştirirken, Edirne’den Şırnak’a kadar 32 farklı şehirden öğretmen ve öğretmen adayı seminere katılım sağladı. Seminerde okullarda deprem öncesi hazırlık aşamaları, deprem anında alınması gereken tedbirler ve deprem sonrasında neler yapılması gerektiği gibi birçok konuda Nasuh Mahruki tarafından katılımcılara bilgiler aktarıldı.

Yoğun ilgi gören seminer sonrasında katılımcılar programı düzenleyen Bilim Deney Merkezi ekibine ve Nasuh Mahruki’ye teşekkürlerini ilettiler. Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi “Zoom Uzman Buluşmaları” ve diğer programlarıyla bilime ve eğitime katkı sağlamaya devam edecek.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@