banner208

Belediyelere vergi borcu olanlar dikkat

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, vergilerin ikinci taksit ödeme işlemlerinin mobil vezneler ile kolaylıkla yapılabileceğini bildirdi...

EKONOMİ 01.05.2023, 15:23
Belediyelere vergi borcu olanlar dikkat
banner209

Tepebaşı Belediyesi, 2023 yılı emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergisinin ikinci taksitini yatıracak olan vatandaşlar için vezneye ulaşma kolaylığı sağlıyor.

Vergilerin ikinci taksiti için belediyeye gidemeyecek olan vatandaşlar, mobil vezne tahsilat aracı ile de ödemelerini gerçekleştirebilecek. Mobil vezne aracı, belirlenen gün ve saatlerde; Batıkent, Şeker, Uluönder, Kumlubel, Ömerağa, Şirintepe, Çamlıca, Sütlüce, Mustafa Kemalpaşa, Yenibağlar, Mamure, Sazova, Güllük, Fatih, İhsaniye ve Hacı Alibey, Fevzi Çakmak, Ertuğrulgazi, Sakintepe, Esentepe, Işıklar, Yeşiltepe, Bahçelievler, Şarhöyük, Zincirlikuyu, Yeni Mahalle, Eskibağlar, Gazipaşa, Hayriye, Zafer, Cumhuriye, Yaşamkent ve Tunalı Mahallesi’nde hizmet veriyor olacak.

Yetkililer, Tepebaşı Belediyesi hizmet binasında bulunan veznelerin yanı sıra Odunpazarı Belediyesi ile Tapu ve Kadastro 17. Bölge Müdürlüğü içinde bulunan veznelerden de (08.00-16.00 saatleri arasında) vergilerin ödenebildiğini hatırlattı.

Öte yandan “www.tepebasi.bel.tr” internet adresinden “Online İşlemler” menüsüne tıklayarak da ödeme yapılabiliyor.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@