Eskişehir'de E-Ticaret yapmak isteyen firmalara destek verilecek

Eskişehir Ticaret Odası tarafından başlatılan Eskişehir E-Ticaret Merkezi projesinin tanıtım toplantısı Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde yoğun katımla yapıldı.

EKONOMİ 30.09.2022, 16:49
Eskişehir'de E-Ticaret yapmak isteyen firmalara destek verilecek

Eskişehir Ticaret Odası, üyelerinin gelişimlerine katkı sağlayacak bir projeye daha imza attı. ETO tarafından BEBKA’nın (Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı) desteğiyle sürdürülen Eskişehir E-Ticaret Merkezi projesinin tanıtım toplantısı yapıldı. ETO üyesi firmalara e-ticaret dünyasının kapılarını aralamak ve üyelere bilgi ve teknik destek sağlamak amacıyla hazırlanan projenin tanıtım toplantısı yoğun katılımla Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Üyelerimizin e-ticarete uyum sağlamasına öncülük ediyoruz 

Toplantının açılışında konuşan ETO Başkanı Metin Güler, firmalara e-ticaret yapabilmeleri için destek vermek amacıyla sürdürülen Eskişehir E-Ticaret Merkezi projesinin firmalara yeni ufuklar açtığını söyledi. Dünyada ve ülkemizde e-ticaretin her geçen gün daha da önem kazandığını ve üyelerin de bu değişime uyum sağlaması için çaba gösterdiklerini belirten ETO Başkanı Metin Güler, Eskişehir E-Ticaret Merkezi projesini de bu vizyonla hayata geçirdiklerini kaydetti. 

E-ticaret yapmak isteyen firmalara danışmanlık ve teknik destek veriyoruz 

Eskişehir E-Ticaret Merkezi projesi sayesinde Eskişehir’e 672.767 TL hibe sağladıklarını belirten ETO Başkanı Güler, proje kapsamında e-ticaret yapmak isteyen firmalara fizibiliteden ürün fotoğraflamaya, pazar çalışmasından reklam çalışmalarına kadar çok yönlü danışmanlık desteği verildiğini sözlerine ekledi. Eskişehir E-Ticaret Merkezi’nden, e-ticaret yapmak isteyen tüm üyelerin faydalanabileceğini belirten ETO Başkanı Metin Güler, tüccarın gelişimine katkı sağlayacak projelere devam edeceklerinin altını çizdi. 

E-ticarete başlamak isteyenlere yol gösterecek 

Tanıtım toplantısında konuşan Eskişehir E-Ticaret Merkezi projesinden sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Arda Genç, Eskişehir E-Ticaret Merkezi projesinin kapsamı ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Genç, Eskişehir E-Ticaret Merkezi’nin e-ticaret yapmak isteyen ancak nereden başlayacağını bilemeyen, mevcut e-ticaret hacmini artırmak isteyen firmalara öncülük ettiğini kaydetti. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@