banner208

ESOGÜ'de maaş ve banka promosyonlarında önemli gelişme!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektörlüğü, maaş ödeme ve banka promosyon ihalesini kazanan Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile sözleşme imzaladı...

EKONOMİ 28.07.2022, 15:59
ESOGÜ'de maaş ve banka promosyonlarında önemli gelişme!
banner209

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ)’nde yapılan ve 2023-2025 yıllarını kapsayan maaş ödeme ve banka promosyon ihalesini kazanan Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile ESOGÜ Rektörlüğü arasında sözleşme imzalandı.

ESOGÜ Rektörlük Senato Salonu’nda yapılan imza töreninde sözleşmeyi ESOGÜ adına Rektör Prof. Dr. Kamil Çolak, TEB adına ise Marmara Bölge Direktörü Ersin Sağlam ve Eskişehir Şube Müdürü Özgür Bülent Gümüş imzaladı. İmza töreninde ESOGÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ramazan Erdağ ve Prof. Dr. Kürşat Bora Çarman, Genel Sekreter Bayram Kaplan, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Necmettin Başkut ve Personel Daire Başkanı Abdurrahman Yıldırım ile banka yetkilileri de hazır bulundu.

İmza töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Kamil Çolak, her iki tarafın da memnun kalması temennisiyle sözleşmenin hayırlı olmasını diledi. TEB Marmara Bölge Direktörü Ersin Sağlam ise ESOGÜ’deki ihaleyi kazanmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını belirterek, güzel bir birliktelik olmasını diledi.    

05 Temmuz 2022 tarihinde yapılan ESOGÜ maaş ödeme ve banka promosyon ihalesi 27 pazarlık turu sonucunda kişi başı 31 bin 100 TL ile TEB uhdesinde kalmıştı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
23
hafif yağmur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@