ETO üyelerine ücretsiz ulaşım imkanı

ETO üyeleri Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliği olan World Ecommerce Forum İstanbul’a ücretsiz bilet temin edebilecek...

EKONOMİ 31.05.2023, 15:32
ETO üyelerine ücretsiz ulaşım imkanı

ETO üyeleri WORLDEF ile yapılan işbirliği neticesinde Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliği olan World Ecommerce Forum İstanbul’a ücretsiz bilet temin edebilecek. 

Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin e-ticaretini geliştirmek için yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. ETO üyeleri WORLDEF ile yapılan işbirliği neticesinde, Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliği olan World Ecommerce Forum İstanbul’u ücretsiz biletle takip edebilecek. 41 ülkeden 100 binden fazla katılımcı ve 500’den fazla konuşmacının yer alacağı etkinliğe ETO üyeleri kendilerine sağlanan özel biletle konuk olabilecek. 8-10 Haziran 2023 tarihleri arasında 10. kez İstanbul'da düzenlenecek olan ve 400’den fazla stantta iş bağlantısı fırsatı sağlayan etkinliğe katılmak isteyen ETO üyeleri (EsTO100) kodu ile ücretsiz bilet alabilecek. ETO üyeleri https://worldef.net/etkinlikler/world-ecommerce-forum-istanbul-2023/bilet-al/ adresinden “EsTO100” kodunu kullanarak oluşturdukları biletle etkinliğe kayıt oluşturabilecek.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@