İşimiz Temiz Projesi Eskişehir'de değerlendirildi!

İşimiz Temiz Projesi’nin değerlendirme toplantısı Eskişehir Ticaret Odası'nda (ETO) gerçekleştirildi...

EKONOMİ 16.11.2022, 16:38
İşimiz Temiz Projesi Eskişehir'de değerlendirildi!

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu ve OPET’in iş birliği ile Eskişehir’de düzenlenen İşimiz Temiz Projesi’nin değerlendirme toplantısı ETO’da gerçekleştirildi.

Yiyecek-içecek, konaklama ve ulaşım sektörlerindeki mikro işletmelerin hijyen normlarını yükseltmek amacıyla sürdürülen İşimiz Temiz Projesi’nin değerlendirme toplantısı Eskişehir Ticaret Odası'nda (ETO) gerçekleşti. Eskişehir Vali Yardımcısı Ali Çetin’in başkanlık yaptığı toplantıda, TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elif Gürkaynak, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Hayat Boyu Öğrenme Proje Koordinatörü Yusuf Taner Tekin, Proje Yöneticisi Ebru Şule Ateş, Proje Asistanı Gizem Gürbüz, Opet Kurumsal İletişim Direktörü İpek Duman Ökek yer aldı. Toplantıda İşimiz Temiz Projesi kapsamında verilen eğitimlerin son durumu ve eğitime katılacak kişi sayısının artırılması için atılabilecek adımlar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

Eğitimler işletmelere katkı sağlıyor

Toplantıda 8 saat süren eğitimlerin sonrasında yapılacak olan sınavda başarılı olan katılımcıların sertifika almaya hak kazanacağı, işletmelerin tüm çalışanlarının eğitim alması durumunda ise işletmeye “İşimiz Temiz Sertifikası” verileceğinin altı çizildi. Yüz yüze ve online olarak verilen eğitimler hakkında konuşan TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elif Gürkaynak, eğitimlerin Eskişehir’deki kadın girişimcilerin işletmelerine değer katacağını belirterek, İşimiz Temiz Projesi’ne katkı sağlayan olan kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@