banner208

Kalabak suya zam!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ), Kalabak suya zam yapıldığını duyurdu... İşte güncel Kalabak fiyatları...

EKONOMİ 18.03.2022, 09:24
Kalabak suya zam!
banner209

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) tarafından yapılan açıklamada, zammın gerekçesi ve yeni fiyat listesi şöyle açıklandı:

"Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) Yönetim Kurulu tarafından 17.03.2022 tarihinde alınan karar ile KALABAK Damacana Suyun fiyatları yeniden belirlenmiştir. Satış fiyatlarındaki bu değişiklik; son dönemde özellikle akaryakıt fiyatlarındaki hızlı artışlar nedeniyle dağıtım kanallarımızın suyumuzu vatandaşımıza götürmesindeki maliyet farkı nedeniyle gerçekleştirilmiştir.

19 Mart 2022 Cumartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere KALABAK damacana suyu fiyatı; dağıtıcılar(sakalar) aracılığıyla sokak dağıtım hizmetimizde 7,5 TL; kapıya/eve teslim esasıyla çalışan Alo Kalabak hizmetinde 9,0 TL; merkezden 30 – 60 kilometre arasındaki uzaklıkta olan ilçe ve mahallelerde 8,0 TL; 60 kilometre üzerindeki ilçe ve mahallelerde ise 8,5 TL olmuştur. Eskişehir halkımıza saygı ile duyurulur."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
12
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@