Kesikbaş: Paylaşmanın önemini asla unutmamalıyız

ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş: “Sofralarımıza bereket, kalplerimize huzur getiren bir Ramazan ayını geride bırakırken, peşi sıra Ramazan Bayramı`na hep birlikte ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz"

EKONOMİ 11.04.2024, 10:41
Kesikbaş: Paylaşmanın önemini asla unutmamalıyız

Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Kesikbaş mesajında şunları kaydetti;
“Sofralarımıza bereket, kalplerimize huzur getiren bir Ramazan ayını geride bırakırken, peşi sıra Ramazan Bayramı`na hep birlikte ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizde ve dünyada barışın, refahın gönüllere umut serptiği; sevgi ve hoşgörünün öneminin daha fazla anlaşıldığı bir bayram yaşamak en büyük dileğimiz.
Kadim bir medeniyetin fertleri olarak bayramların insanların birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesi için en güzel vesile olduğunu biliyoruz. Bu yüzden paylaşmanın, birbirimize sevgi ile sarılmanın, empati yapabilmenin önemini asla unutmamalıyız.
Eskişehir iş dünyası adına, Ramazan Bayramının, milletimize, şehrimize, İslam âlemine ve insanlığa mutluluk ile huzur getirmesini temenni ediyorum. Bayramımız kutlu olsun.”

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@