Ulaş Entok ile Başkan Kesikbaş buluştu

ESGİAD Başkanı Ulaş Entok, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı (ESO) Celalettin Kesikbaş ile Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler ile görüştü.

EKONOMİ 05.11.2022, 15:45
Ulaş Entok ile Başkan Kesikbaş buluştu

ESGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Entok, Yönetim Kurulu ve üyelerden oluşan kalabalık bir heyetle Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler'e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. 

Başkan Entok ve üyeler geçtiğimiz günlerde gerçekleşen seçim süreçlerinin ardından güven tazeleyen ve yönetimlerinde genç iş insanlarına yer veren oda başkanlarına teşekkürlerini ileterek yapılacak iş birlikleri hakkında istişarelerde bulundu. 

Ziyaretler hakkında konuşan Başkan Entok “ESGİAD olarak sadece hayırlı olsun ziyareti yapmak istemedik, daha önce yaptığımız çağrılara kulak veren ve yönetimlerinde, meclislerinde gençlere daha fazla görev ve sorumluluk veren değerli başkanlarımıza teşekkürlerimizi sunmak istedik. Ayrıca ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşacağımız önemli bir Eskişehir projesi var. Bu proje hakkında da kısa istişarelerde bulunduk. Bizlere yani gençlere gösterilen pozitif yaklaşım ve güven adına kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum, ziyaretlerimiz önümüzdeki günlerde de devam edecek” diye konuştu. 

ETO Başkanı Güler ve ESO Başkanı Kesikbaş’ta ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gençlerin iş dünyasında aktif olarak yer almasından memnuniyet duyduklarını ve yapılacak her türlü işbirliği için hazır olduklarını ifade ederek, ziyaret adına teşekkürlerini ilettiler.

Entok ve heyeti ziyaretlerin ardından Güler ve Kesikbaş’a Eskişehir’in önemli bir simgesi olan Bor’dan yapılmış ve üzerinde “Bor gibi güçlü, sağlam ve işlendikçe değerlenen bir süreç dileriz” yazan özel bir plaket takdim edildi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@