banner208

Odunpazarı'nda kadınlar bu etkinlikleri çok sevdi

Odunpazarı Belediyesi, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için parklarda gerçekleştirdiği sabah sporu etkinliklerini sürdürüyor.

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI BELEDİYESİ 29.06.2022, 15:24 29.06.2022, 15:47
Odunpazarı'nda kadınlar bu etkinlikleri çok sevdi
banner209

Odunpazarı Belediyesi, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için parklarda gerçekleştirdiği sabah sporu etkinliklerine devam ediyor. Gerçekleştirdiği yıl sonu gösterisi ile salonlardaki spor etkinliklerini tamamlayan Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, spor çalışmalarını ‘Spor Özgürlüktür!’ sloganıyla parklara taşıdı. Haftanın 5 günü 6 farklı parkta gerçekleşen spor çalışmalarına kadınlar büyük ilgili gösteriyor. 

Alanında uzman spor antrenörleri tarafından gerçekleştirilen spor etkinliklerinde, kadınlar hayata ve güne sporla başlıyor. Etkinlikler, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 09.00’da Bilgi Parkı; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 08.00’de Kentpark; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 09.00’da Selami Vardar Parkı; Salı ve Perşembe günü saat 09.00’ da Uğur Mumcu Parkı; Salı ve Perşembe günü saat 09.00’da Yenikent Turgay Topsakaloğlu Parkı ile Pazartesi ve Çarşamba günü saat 09.00’da Üniversite Evleri Halk Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. 

DÜZENLİ YAPILAN SPOR İNSANLARIN ÖZGÜVENİ ARTTIRIYOR! 

Sabah yapılan sporun beyin sağlığına faydalı olduğunu söyleyen yetkililer, düzenli yapılan sporun insanların özgüvenini de arttırdığı ifade etti. Sabah erken saatlerde spor yapan insanların, geç saatlerde spor yapanlara göre daha kaliteli uyku düzenine sahip olduğuna dikkat çeken yetkiler, “Beyin bu sayede daha uyanık kalır ve daha hızlı çalışır. Sabah sporu hayatlarımızı pozitif ölçüde etkiler” dedi. 

KADINLAR KAZIM KURT’A TEŞEKKÜR ETTİ 

Pandemi döneminde spordan uzak kaldıklarını dile getiren kadınlar, güne sporla başlamanın kendilerine hem fiziksel hem de zihinsel anlamda büyük katkı sağladığını kaydetti. Kadınlar, kendileri için bu tür etkinlikler düzenleyen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
30
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@