banner208

Odunpazarı’nda müzeler bayramın ikinci gününden itibaren açık

Odunpazarı Belediyesi’ne bağlı müzeler, Kurban Bayramı'nın ikinci gününden itibaren ziyaret edilebilecek.

Odunpazarı’nda müzeler bayramın ikinci gününden itibaren açık
banner209

Odunpazarı Belediyesi, bayram tatili için Odunpazarı’na gelenlere bölgedeki tarihi, sanatsal ve kültürel zenginliği keşfetme; Eskişehir’de kalanlara da önünden defalarca geçmelerine rağmen ziyaret etme fırsatı bulamadıkları müzeleri gezme imkânı sunuyor. 

Müzeler, 9 günlük Kurban Bayramı tatili boyunca ise sadece Arife ve bayramın birinci günü kapalı olacak. Müzeleri gezmek isteyen vatandaşlar, bayramın ikinci gününden itibaren Tayfun Talipoğlu Daktilo Müzesi, Ahşap Eserler Müzesi, Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Müzesi, Lületaşı Müzesi, Sıcak Cam Atölyesi, Yeşil Efendi Konağı Atatürk ile Bir Gün Müzesi, Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu Kırım Tatar Müzesi ile Ataol Behramoğlu Kitaplığı ve Edebiyat Müzesini gezebilecek. Odunpazarı Belediyesi Turizm Danışma Ofisi de bayramın ikinci gününden itibaren vatandaşların hizmetinde olacak. 

Müzeler ve Turizm Danışma Ofisi bayramın ikinci gününden itibaren hafta içi 10.00-18.00, hafta sonları ise 09.00-18.00; Odunpazarı Belediyesi Sıcak Cam Atölyesi ise 10.30-12.00/13.00-16.00 saatleri arasında açık olacak. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
23
hafif yağmur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@