Odunpazarı’ndan online Babalar Günü konseri

Odunpazarı Belediyesi, Babalar Gününü düzenlediği online Oda Müziği Konseri ile kutladı.

Odunpazarı’ndan online Babalar Günü konseri

Eskişehirli sanatçılar Nazlı Avcı, Neslihan Erol, Burcu Yazıcı, Zehra Özyazgan, Aygül Yerlikaya tarafından verilen Babalar Günü Konseri, Odunpazarı Belediyesi’nin sosyal medya hesapları ve Odunpazarı TV Youtube sayfasında yayınlandı. 

Keman’da Nazlı Avcı ve Neslihan Erol, Viyola’da Burcu Yazıcı, Zehra Özyazgan, Viyolonsel’de ise Aygül Yerlikaya’nın olduğu konserde sanatçılar, Klasik Müziğin babası olarak bilinen Brahms’ın 4 bölümden oluşan Yaylı Beşli’sini çaldı. Babalar Günü Konseri, izleyicinin de büyük beğenisini kazandı. 

Konser öncesinde grup adına konuşan Burcu Yazıcı, kendilerini izleyen herkese teşekkür etti. Uzun süre sahnelerden ayrı kaldıklarını ifade eden Yazıcı, “Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt’un başkanlığında uzun süredir çok güzel konserlerle sizlerle beraber oluyorduk. Pandemi nedeniyle bu konserlerimize ara vermek zorunda kaldık. Babalar Günü Konseri ile sizlerle tekrar beraberiz. Başta Başkanımız Kazım Kurt olmak üzere tüm babaların babalar gününü kutluyoruz” dedi. 

Odunpazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen konserin çekimleri, Odunpazarı Belediyesi Nikah Salonunda yapıldı. Konser, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından çekilerek yayına hazırlandı. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
4
hafif yağmur
Gelişmelerden Haberdar Olun
@