Başkan Ataç Lüleburgaz Belediye Başkanı'yla buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli ile bir araya geldi.

Başkan Ataç Lüleburgaz Belediye Başkanı'yla buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın, ülke genelinden yerel yöneticiler ile temasları devam ediyor. 

Son olarak Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, belediye yetkilileri ile birlikte Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Başkan Ataç ve konukları, belediyecilik çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Başkan Ataç’tan Tepebaşı’nda hayata geçirilen çalışmaları dinleyen Başkan Gerenli, “Trakya’dan, Lüleburgaz’dan buraya selamlar getirdik. Sosyal belediyecilik örneklerinin en iyilerinden olan Eskişehir’imizin Tepebaşı’nda olmaktan çok mutluyuz. Ahmet Ataç Başkanımızın misafiri olmak çok güzel, projelerini kendisinden dinlemek çok hoş. Bizleri ağırladığı için çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Başkan Ataç da ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederken, “Trakya insanı hakikaten sevgi dolu, ben de o bölgeyi çok seviyorum. Lüleburgaz’dan da Murat Başkanımız ile bir araya geldiğim için çok memnunum. Lüleburgaz ve Tepebaşı Belediyesi olarak birbirimizden öğreneceğimiz şeyler var. Bu anlamda iletişim halinde olmamızın çok verimli iş birliklerini de beraberinde getireceğine inanıyorum” dedi. 

Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Güncer, Özel Kalem Müdürü Ahmet Cem Sain, Tesisler Müdürü Şeriz Gedemen, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Samet Servet, Park ve Bahçeler Müdürü Hüseyin Becerenel’in de yer aldığı buluşma, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. Lüleburgazlı misafirler, Tepebaşı Belediyesi’nin çalışma ve merkezlerini yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
6
parçalı bulutlu
Gelişmelerden Haberdar Olun
@