Eskişehir'de o belediyeden ücretsiz psikoterapi hizmeti!

Tepebaşı Belediyesi Belde Evleri, psikoterapi desteği ile de vatandaşlara hizmet sunuyor...

Eskişehir'de o belediyeden ücretsiz psikoterapi hizmeti!

Tepebaşı Belediyesi Belde Evleri, açılan kurslar, gerçekleştirilen sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra psikoterapi desteği ile de vatandaşlara hizmet sunuyor.

Tepebaşı Belediyesi Belde Evleri, hizmet verdiği 24 noktada kent merkezinin yanı sıra kırsal mahalle sakinlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Ev sahipliği yaptığı kurslar, sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra Belde Evleri şimdi de vatandaşların psikoterapi hizmeti almalarına ev sahipliği yapıyor. Kaygı yaşayan vatandaşların stres, endişe ve korkularının giderilmesi için başlayan hizmet ile Tepebaşı Belediyesi’nin uzman psikologları, vatandaşların sorunlarını dinliyor ve danışmanlık yapıyor. Belde Evi kursiyerlerinden gelen talebe göre değişmekle birlikte, psikoterapi hizmeti Belde Evleri’nde haftada bir olmak üzere düzenleniyor. Uzman psikologlar tarafından verilen destek konuları arasında kaygı bozuklukları, kayıp ve yas korkusu, dikkat problemi, aile içi iletişim sorunları, çocuk ve ebeveyn danışmanlığı, öfke yönetimi gibi konular yer alıyor.

Psikoterapi hizmetinden yararlanan vatandaşlar da Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletiyor.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@