banner208

Tepebaşı'nda kadınlar öğrenerek sosyalleşiyorlar

Tepebaşı Belediyesi, gerçekleştirdiği kurslar ile kent sakini kadınlar için eğitimler sunmaya devam ediyor...

ESKİŞEHİR TEPEBAŞI BELEDİYESİ 20.12.2021, 14:33 20.12.2021, 14:36
Tepebaşı'nda kadınlar öğrenerek sosyalleşiyorlar

Tepebaşı Belediyesi’nin Belde Evleri ve Deneyimli Kafelerde düzenlenen dekoratif el sanatları ve hediyelik eşya üretimi kursuna katılan kadınlar, el emeği ile birbirinden güzel ürünler ortaya çıkarıyor.

Deneyimli Kafelerde düzenlenen dekoratif el sanatları ve hediyelik eşya üretimi kursu da Eskişehirli kadınların ilgisi ile devam ediyor. Muammer Uludemir Belde Evi’nde düzenlenen dekoratif el sanatları ve hediyelik eşya üretimi kursuna katılan kadınlar, birçok teknik ile hediyelik eşya yapmayı öğreniyor.

Kadınlar, kurs ortamında el becerilerini geliştirirken sosyalleşmenin de keyfini yaşıyor. Verimli ve keyifli biçimde vakit geçirdiklerini belirten kadınlar, aldıkları kurslarda ürettikleri ürünleri, açılacak sergilerde satarak aile bütçelerine de katkıda bulunuyor.

Tepebaşı Belediyesi ayrıca, merkezlerinde gerçekleştirdiği tüm etkinlikleri koronavirüs tedbirleri eşliğinde düzenliyor. Mahalle sakinlerinin sıklıkla bir araya geldiği Deneyimli Kafeler de ekipler tarafından özenle dezenfekte ediliyor.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
-2
kapalı
Gelişmelerden Haberdar Olun
@