Tepebaşı'nda mevlit programı düzenlendi

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen mevlit programında, şehitlerimiz ve depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımız için dua edildi. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, “Bu güzel vatan için canlarını feda eden kahraman şehitlerimiz ve depremlerde kaybettiğimiz vatandaşlarımız için Fevzi Çakmak Mahallemizde mevlit okuttuk. Allah dualarımızı kabul etsin. Mekanları cennet olsun” dedi.

Tepebaşı'nda mevlit programı düzenlendi

Tepebaşı Belediyesi düzenlediği anlamlı etkinlikler ile mahalle sakinlerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde düzenlenen mevlit programına da çok sayıda mahalle sakini katıldı. Programda dualar, şehitlerimiz ve depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımız için okundu. Etkinliğe katılan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da vatandaşlar ile bir araya geldi. Başkan Ataç, “Bu güzel vatan için canlarını feda eden kahraman şehitlerimiz ve depremlerde kaybettiğimiz vatandaşlarımız için Fevzi Çakmak Mahallemizde mevlit okuttuk. Allah dualarımızı kabul etsin. Mekanları cennet olsun. Bizler böyle birlik ve beraberlik içinde oldukça, her zorluğu aşabileceğimize inanıyorum. Hepinizin ayaklarına, yüreklerine sağlık” dedi.

Etkinliğe katılan Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleri de Başkan Ataç’a düzenlenen mevlit programından dolayı teşekkürlerini iletti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@