banner208

Tepebaşı'ndan öğrenci dostu uygulama: Saati 2 TL!

Tepebaşı Belediyesi’nin birinci nesil Remourban projesi kapsamında hazırlanan ‘Paylaşımlı Bisiklet Sistemi’ ESPEDAL, bisiklet hizmeti vermeye devam ediyor.

ESKİŞEHİR TEPEBAŞI BELEDİYESİ 17.08.2022, 13:12 17.08.2022, 13:21
Tepebaşı'ndan öğrenci dostu uygulama: Saati 2 TL!
banner209

Tepebaşı Belediyesi’nin Türkiye'deki ilk ve tek akıllı şehir projesi Remourban kapsamında 2018 yılında kent halkının kullanımına sunulan, yine Türkiye’de ilk defa akıllı ve elektrikli modellerin yer aldığı ‘Paylaşımlı Bisiklet SistemiESPEDAL ile Eskişehirlilere sağlıklı ve alternatif bir ulaşım modeli sağlanıyor. 

ESPEDAL sistemi ile 30 elektrikli ve akıllı bisiklet hizmet veriyor. Bisikletlere, Tepebaşı Belediyesi Ana Hizmet Binası, Melih Savaş Yaşam Köyü, Yılmaz Büyükerşen Bulvarı (Espark AVM önü) ve Güllük Mahalle Muhtarlığı önünde bulunan istasyonlardan ulaşılabiliyor. 

Öğrenci dostu Tepebaşı’ndan ESPEDAL ile Türkiye’nin en uygun fiyatı 

ESPEDAL mobil uygulaması ile sisteme üye olma, kiralama, bisikletlerin ve istasyonların harita üzerinde görüntülenmesi, bakiye yükleme gibi işlemler gerçekleştiriliyor. 

Öğrenci Dostu Tepebaşı’nın paylaşımlı bisiklet sistemi, Türkiye’nin en uygun fiyatı ile hizmet veriyor. Ücretsiz şekilde üye olunan ESPEDAL ile bisikletler saatlik 2 TL ücret karşılığında kullanılabiliyor. Vatandaşlar, ESPEDAL mobil uygulamasını telefonlarına Play Store üzerinden indirebiliyor. 

ESPEDAL hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, Tepebaşı Belediyesi’ne 444 44 26 numaralı Mavi Masa hattından ulaşabiliyor. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@