ADD Genel Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in yanında!

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Dr. Hüsnü Bozkurt, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

ESKİŞEHİR 20.12.2022, 16:20
ADD Genel Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in yanında!

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Dr. Hüsnü Bozkurt ve beraberindeki heyet, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik nezaket ziyaretleri sürüyor. Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Dr. Hüsnü Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri ile Atatürkçü Düşünce Derneği Eskişehir Şube Başkanı Cihan Taşar, Başkan Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.

Eskişehir’in çağdaş bir şehir olduğunu belirten Bozkurt, Başkan Büyükerşen’in şehircilik alanında yaptığı çalışmalarla, Eskişehir’i bozkırın ortasında parlayan bir yıldız haline getirdiğini ifade etti. Tarihi Odunpazarı bölgesindeki müzeleri de gezdiklerini belirten Bozkurt, “Eskişehir müzeleri ile çok farklı bir şehir. Gezdik ve çok beğendik. Hamam Müzesi’ni de görme imkânımız oldu. Gerçekten çok özel bir müze olmuş. Yaptığınız tüm çalışmalar için sizleri yürekten kutluyorum.” dedi.

Başkan Büyükerşen de nazik ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “Kıymetli dostum Hüsnü Bozkurt’un Atatürk Düşünce Derneği Genel Başkanlığı görevinde olmasından dolayı çok mutluyum. Eskişehir Atatürk’ün izinde bir Cumhuriyet şehri olmaya devam edecektir.” diye konuştu.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile sona erdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@