AK Parti gençlere moral verdi

AK Parti Eskişehir Gençlik Kolları YKS öncesinde öğrencilere destek olmak amacıyla şehrin farklı noktalarında stand açarak kek, su ve maske dağıttılar. 

ESKİŞEHİR 28.06.2021, 12:23 29.06.2021, 11:44
AK Parti gençlere moral verdi

Programa katılım sağlayan AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve Gençlik Kolları Başkanı Musab Tayyip Altınkaynak öğrencilerde ve velilerde oluşan sınav stresini kırmak için kendileriyle sohbet edip başarılar diledi. 

Programla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Altınkaynak: “Öğrenci arkadaşlarımızın hayallerine ulaşmak için büyük çaba göstererek çalıştıkları bu sınavda heyecanlarını beraber paylaşmak istedik. Pandemi koşullarına rağmen çalışmalarına devam eden arkadaşlarımızın emeklerinin karşılığını almaları en büyük temennimizdir. Gerek ikramlarımız gerekse sınav öncesi kendilerini rahatlatmak amaçlı motivasyon konuşmalarımızla arkadaşlarımızın yanında olmaya çalıştık. Sınava girecek olan bütün öğrenci kardeşlerimize başarılar dileriz” dedi. 

İl Başkanı Zihni Çalışkan da sınavın başlamasıyla birlikte dışarıda heyecanla bekleyen ailelerle sohbet etti. Bu vesileyle hem sınava girecek olan öğrencilere başarılar diledi hem de en az öğrenciler kadar sınav heyecanı yaşayan ailelerin heyecanını kendileriyle sohbet ederek paylaştı. Öğrencilerin güzel sonuçlar alacağına yürekten inandığını belirtti. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
-2
açık
Gelişmelerden Haberdar Olun
@