banner208

AK Partili Günay sahalara indi

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, AK Parti Eskişehir İl Başkan Yardımcıları ziyaretlerine yoğun bir tempoda başladı.

ESKİŞEHİR 26.07.2022, 17:10
AK Partili Günay sahalara indi
banner209

Prof. Dr. Günay, İl Başkan Yardımcıları Hasan Karacak, Metin Tezişçi, Süleyman Reyhan ve Yılmaz Şahin, Seval Güler ve Ahmet Akpınar’ı işyerlerinde ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundu. 

CUMHURBAŞKANIMIZA DESTEK İÇİN SAHADAYIZ VE SAHADA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ 

Ziyaretler sonrası açıklamada bulunan Prof. Dr. Günay, “Saha çalışmalarımızın yanı sıra il başkan yardımcılarımız, teşkilatımız ile değerlendirmeler yapmak bizim için çok değerli. İl yönetimimiz ile başladım, inşallah teşkilatımızın her kademesine ulaşacağız. Şehrimizin sorunları ve partimizin çalışma programları hakkında detaylı bilgiler almak ve yol haritamızı belirlemek amaçlı ziyaretlerin verimli olduğuna inanıyorum. 

Ayrıca hep teşkilat programlarında ve İl Başkanlığında bir araya geldiğimiz İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimizi kendi iş yerlerinde ziyaret etmek ve sohbet etmek benim çok özel oldu. Diğer yandan vatandaşlarımız ile farklı programlar yapıyoruz. Tabii dış ilçelerimizi unutmuyor, projelerimizi takip ediyor ve yerinde inceliyoruz. Hepimizin amacı hemşerilerimizin sorunlarını yakından takip etmek, ilgili mercilere iletmek ve çözüm üretmek. Ancak bunun yanı sıra 2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği vermek. Bunun için sahadayız ve olmaya devam edeceğiz.” 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
30
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@