Anaokulu öğrencileri İl Emniyet Müdürlüğü’nün yerleşkelerini ziyaret etti

ESKİŞEHİR'DE POLİS EKİPLERİNCE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI HAFTASI NEDENİYLE GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞMALAR ÇERÇEVESİNDE, AHMET YESEVİ İŞİTME ENGELLİLER ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ VE EĞİTİMCİLER İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NE AİT YERLEŞKELERİ GEZDİ.

ESKİŞEHİR 26.04.2024, 14:23
Anaokulu öğrencileri İl Emniyet Müdürlüğü’nün yerleşkelerini ziyaret etti

Eskişehir’de polis ekiplerince 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası nedeniyle gerçekleştirilen çalışmalar çerçevesinde, Ahmet Yesevi İşitme Engelliler Anaokulu öğrencileri ve eğitimciler İl Emniyet Müdürlüğü’ne ait yerleşkeleri gezdi.

Edinilen bilgiye göre, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerince polis-halk ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası’nda çalışma yapıldı. Bu çerçevede, Ahmet Yesevi İşitme Engelliler Anaokulu’ndan 22 öğrenci ve 4 idareci İl Emniyet Müdürlüğü yerleşkelerinde bulunan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nü, Köpek Eğitim Merkezi’ni ve Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) Merkezi’ni gezdi. Ardından öğretmenlere ve idari personele hediyeler takdim edilirken, İl Emniyet Müdürü’nün ve polis teşkilatının selamları iletildi.

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@