banner208

Bahar Bilen güven tazeledi!

Eskişehir Umum Lokanta ve Gazinocular Esnaf Odası 26. Olağan Genel Kurulu, Odunpazarı Belediyesi Hasan Polatkan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

ESKİŞEHİR 08.01.2022, 19:27 08.01.2022, 19:54
Bahar Bilen güven tazeledi!

Odunpazarı Belediyesi Hasan Polatkan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Eskişehir Umum Lokanta ve Gazinocular Esnaf odası 26. Olağan Genel Kurulu'na TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayit Karabağlı, Bursa Mustafa Kemalpaşa Lokantacılar Oda Başkanı Erol Aslan, Balıkesir Edremit Lokantacılar Oda Başkanı Aykut Dürüst, Düzce Lokantacılar Oda Başkanı Atilla Şişman, Emlakcılar Odası Başkanı Gazi Çelik, Mobilyacılar Odası Başkanı Cengiz Kalkan, EMKO Başkanı Ahmet Yıldız, Yunus Emre Esnaf Kefalet KOOP. Başkanı Refik Pehlivan, Sağlık-Sen Başkanı Hasan Hüseyin Köksal ve Eskişehir'deki bazı STK ve Siyasi Parti temsilcileri, mevcut yerel yönetim temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından yapılan şeçimde üyelerin çoğunluğunun oyunu alarak güven tazeleyen Başkan Bilen, odasının mevcut ismini Eskişehir Lokantıcılar ve Kasaplar Odası olarak değiştirdi.

Bahar Bilen’in yeni Yönetim Kurulu'nda şu isimler yer aldı; Emin Sarper, Mesut Akkoca, Murat Gürsengil, Sedat Ortatuna, Halil Birsen, Yasin Ata 

Denetim Kurulu Üyeleri ise şu şekilde; Ersin Duru, Hasan Ali Aybar, Aydın Kar

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
-10
parçalı bulutlu
Gelişmelerden Haberdar Olun
@