Başkan Ahmet Ataç: Güzel günler çok yakın!

Tepebaşı Belediyesi Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kent esnafı ile bir araya geldiği ziyaretlerine Şirintepe Mahallesi’nde devam etti...

ESKİŞEHİR 16.04.2023, 17:42
Başkan Ahmet Ataç: Güzel günler çok yakın!

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kent esnafı ile bir araya geldiği ziyaretlerine Şirintepe Mahallesi’nde devam etti. Başkan Ataç, “Ekonomik darboğazdan, ayrıştırmalardan, ötekileştirmelerden kurtulacağız. Güzel günler çok yakın, 14 Mayıs’tan sonra aydınlığa kavuşacağız” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın kent esnafı ve mahalle sakinleri ile bir araya geldiği ziyaretleri bu kez Şirintepe Mahallesi’ndeydi.

Başkan Ataç mahallede çok sayıda esnafı dükkanlarında ziyaret ederken, karşılaştığı vatandaşlar ile de sohbet etti. Esnaflar ve mahalle sakinleri ile dertleşen Başkan Ataç, vatandaşların gündemindeki ilk konunun ekonomik zorluklar olduğunu kaydetti. Başkan Ataç, “Ülkemiz ne yazık ki iyi yönetilemiyor. Gün geçtikçe kötüye giden ekonomi esnafımızdan emeklimize, öğrencilerimizden çalışanlarımıza kadar herkesin alım gücünü eritti. Çarşıda, pazarda fiyatlar cep yakıyor. Ev hanımlarımız aile bütçesini yönetmekte güçlük çekiyor, çocuklarının beslenmesini, giyimini karşılamakta zorlanıyor. Gençlerimiz bir yuva kurabilmenin ne kadar zor olduğundan bahsediyor, her şey ateş pahası. Ben de tüm bu şikayetlere sonuna kadar katılıyorum. Fakat umutsuzluğa düşmek yok. Önümüzde çok güzel bir dönemeç var. Ekonomik darboğazdan, ayrıştırmalardan, ötekileştirmelerden kurtulacağız.  Güzel günler çok yakın, 14 Mayıs’tan sonra aydınlığa kavuşacağız” değerlendirmesinde bulundu.

Kendisini iş yerlerinde ağırlayan esnaflar ve Şirintepe sakinleri de Başkan Ataç’a ziyareti için teşekkür ederek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Ataç’a Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Nazan Erşahin ve Hasan Tutucu, Şirintepe Mahalle Muhtarı Selami Çetin ve Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler de eşlik etti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@