banner208

Başkan Akçasoy, Cenk Ataç ile görüştü

Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ve beraberindeki heyet, Diş Hekimleri Günü dolayısıyla Eskişehir Diş Hekimleri Odası’nı ziyaret ettiler.

banner294
ESKİŞEHİR 23.11.2022, 11:04
Başkan Akçasoy, Cenk Ataç ile görüştü
banner209

Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Genel Sekreter Ahmet Kapanoğlu, Çevre Sağlık Çalışma Grubu Başkanı Selma Güder ve grup üyesi Mehmet İlhan, Diş Hekimleri Günü dolayısıyla Eskişehir Diş Hekimleri Odası’nı ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Eskişehir Diş Hekimleri Odası Başkanı Cenk Ataç ve yönetiminin Diş Hekimleri Gününü kutlayarak “Sizlerle birlikte ağız ve diş sağlığı bilincini aşılamak, özveriyle görevlerine yerine getirmek için durmaksızın çalışan tüm hekimlerimizin günü kutlu olsun. Ağız sağlığı ve hijyeni toplumumuz için çok önemli konulardan. Sizlerin de Oda olarak genç ve dinamik ekibiniz ile bu konuda önemli çalışmalarda bulunacağınıza inanıyorum. Bu vesile ile yeni yönetiminize hayırlı olsun diyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. ”dedi.

Nazik ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Cenk Ataç ise “Eskişehir Kent Konseyi’nin çalışmalarını ilgi ile takip ve takdir ediyoruz. Odamız ve konseyimiz ile ortak yapılabilecek çalışmalarda bulunmak, projelerde yer almak isteriz. Bu doğrultuda görüşmelerimizin devam etmesini dileriz. ”diye konuştu.

Ziyaret, önümüzdeki günlerde iş birliğiyle yapılabilecek çalışmalar ile ilgili fikir paylaşımı ile sona erdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@