Başkan Ataç yaşlıları unutmadı

Tepebaşı Belediyesi Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla moral etkinliği düzenlendi. Başkan Ahmet Ataç da katıldı...

ESKİŞEHİR 23.03.2023, 17:13
Başkan Ataç yaşlıları unutmadı

Tepebaşı Belediyesi Metin Özöğüt Yaşam Merkezi sakinleri için 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla Tepebaşı Belediyesi Rekreasyon Ekibi tarafından moral etkinliği düzenlendi.

Tepebaşı Belediyesi, deneyimli vatandaşlar için etkinlikler gerçekleştirmeyi sürdürüyor.

18–24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle de Metin Özöğüt Yaşam Merkezi sakinleri için moral etkinliği düzenlendi. Etkinlikte Türkiye’nin belediye bünyesindeki tek rekreasyon ekibi olan Tepebaşı Belediyesi Rekreasyon Ekibi tarafından, deneyimli vatandaşlar için el becerisine ve dikkate dayalı keyifli oyunlar oynatıldı.

Başkan Ataç da etkinliğe katılarak deneyimli yurttaşlar ile birlikte oyunlara katıldı. Vatandaşlar ile sohbet de eden Başkan Ataç, “Büyüklerimiz, geçmişimizi geleceğe taşıyan, yarınlarımızı kuran, kültür ve medeniyetimizin en değerli taşlarıyla süslenmiş baş tacımızdır. Deneyimli vatandaşlarımızı her gün hatırlamalı, asla unutmamalıyız. Bizler Tepebaşı’nda büyüklerimizi rahat ettirebilmek ve yaşamlarını kolaylaştırmak adına durmadan çalışıyoruz. Her bireyin günün birinde yaşlanacağını, onların değerli tecrübeleri ile bizlere ışık tuttuğunu asla unutmamalıyız” dedi.

Metin Özöğüt Yaşam Merkezi sakinleri de memnuniyetlerini belirterek Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@