Başkan Büyükerşen Cemevi projesini görüştü!

Eskişehir Anadolu Kültür Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (ESAS-DER) Başkanı Ali Güven ve beraberindeki heyet Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti...

ESKİŞEHİR 02.04.2023, 16:01
Başkan Büyükerşen Cemevi projesini görüştü!

Eskişehir Anadolu Kültür Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (ESAS-DER) Başkanı Ali Güven ve beraberindeki heyet Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret ettiler.

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e yönelik ziyaretler devam ediyor. Eskişehir Anadolu Kültür Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (ESAS-DER) Başkanı Ali Güven beraberindeki heyet Başkan Büyükerşen ile makamında bir araya geldi.

ESAS-DER Başkanı Ali Güven nazik misafirperverliği nedeniyle Büyükerşen’e teşekkür ederek, 5. Olağan Genel Kurul sonrası dernek yönetimi olarak yaptıkları çalışmalardan ve projelerden bahsetti.

Büyükerşen de Güven ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri sebebiyle teşekkür ederek tekrar güven tazeledikleri görevlerinde üstün başarı diledi. Başta Gündoğdu mahallesinde hayata geçirilecek olan Cemevi projesi olmak üzere çeşitli konularda görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile tamamlandı. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@