Başkan Büyükerşen Rotaryanlar ile görüştü!

Eskişehir Anadolu Rotary Kulübü Başkanı M. Cem Alaybeyoğlut, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu. 

ESKİŞEHİR 13.03.2023, 20:12
Başkan Büyükerşen Rotaryanlar ile görüştü!

Eskişehir Anadolu Rotary Kulübü Başkanı M. Cem Alaybeyoğlu ve beraberindeki heyet, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu. 

Büyükerşen, Eskişehir Anadolu Rotary Kulübü Başkanı M. Cem Alaybeyoğlu, Bölge Guvarnör Yardımcısı Taner Alkara, üyeler Cihan Arslan ve mimar Hulusi Zaim Buyan’ı makamında ağırladı.

Ziyarette Başkan M. Cem Alaybeyoğlu, Anadolu Rotary Kulübünün çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Nazik misafirperverliği nedeniyle Büyükerşen’e teşekkür eden Alaybeyoğlu, “Hayata geçirdiğiniz büyük projelerle Eskişehir’i hem Türkiye’ye hem dünyaya örnek bir kent haline getirdiniz. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı kutluyor, nazik ev sahipliğiniz için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Büyükerşen de konuklarına çalışmalarında başarılar diledi.

Olası işbirliklerinin görüşüldüğü ve karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, çektirilen fotoğraf ile sona erdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@