banner208

Başkan Kazım Kurt Zeynep bebeğin bebek mevlidine katıldı

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Erenköy Sezai Aksoy Halk Merkezi’nde ailesi tarafından Zeynep Elisa Yılmaz için düzenlenen bebek mevlidine katıldı...

banner294
ESKİŞEHİR 29.11.2022, 17:38
Başkan Kazım Kurt Zeynep bebeğin bebek mevlidine katıldı
banner209

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Erenköy Sezai Aksoy Halk Merkezi’nde ailesi tarafından Zeynep Elisa Yılmaz için düzenlenen bebek mevlidine katıldı. Başkan Kurt, Zeynep bebeğe, sağlıklı, mutlu uzun bir hayat diledi. 

‘Halk İçin Halk Merkezleri’ sloganı ile 16 ayrı mahallede 17 halk merkezi açan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, her fırsatta halk merkezlerinin halkın merkezleri olduğunu vurguluyor. Mahalle sakinlerinin kullanımında olan bu merkezlerde, vatandaşlar doğum günlerinden, nişana, diş buğdayına kadar birçok kutlama töreni ya da çeşitli toplantılar düzenliyor.  Son olarak Erenköy Sezai Aksoy Halk Merkezinde 40 günlük olan Zeynep Elisa Yılmaz’ın bebek mevlidi düzenlendi. Mevlide; Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un yanı sıra mahalle sakinleri katıldı. 

Mevlit öncesinde Sezai Aksoy Halk Merkezi, balonlarla süslendi. Mevlide katılan Başka Kurt, Zeynep bebek ve ailesi ile fotoğraf çektirerek, Zeynep bebeğe anne ve babası ile birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir hayat diledi. 

'HALKIN MERKEZLERİ, ONLARIN KULLANIMINA AÇIK'

Halk merkezlerinin kapılarının her zaman vatandaşlara açık olduğunu belirten Başkan Kurt, “Bu merkezlerimiz hemşehrilerimizin. Burada doğum günü kutluyor; nişan, diş buğdayı törenleri düzenliyorlar. Hatta kadınlar günlerini merkezlerimizde yapıyor. Halkın merkezleri, onların kullanımına açık. 16 mahallede 17 halk merkezimiz var, halk merkezlerinin sayısını artıracağız. Bugün de Zeynep bebek için bir araya geldik. Onun bebek mevlidine katıldık. Ben Zeynep bebeğe anne ve babası ile birlikte sağlıklı, mutlu bir hayat diliyorum” dedi.   

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@