banner208

Başkan Kurt Ihlamurkent'te dert dinledi!

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Ihlamurkent Mahallesinde bulunan sitelerin yöneticileri ve Tillia AVM esnafı ile bir araya geldi, talepleri dinledi...

ESKİŞEHİR 15.04.2022, 13:14 15.04.2022, 13:30
Başkan Kurt Ihlamurkent'te dert dinledi!
banner209

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, iftarda vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Son olarak Ihlamurkent Mahallesinde bulunan sitelerin yöneticileri, Tillia AVM esnafı ve aileleri ile bir araya gelen Başkan Kurt, site yöneticilerinin istek ve taleplerini dinledi. Notlar alan Başkan Kurt, Ihlamurkent Mahallesinde hayata geçirdikleri çalışmaları anlatarak “Sizin rahat edebilmeniz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Ihlamurkent Mahalle Muhtarı Birsen Canbaz’ın da katıldığı iftar yemeğinde, Başkan Kurt’a Odunpazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Emre Genç eşlik etti. Yemekten sonra konuşan Başkan Kurt, komşuluk ilişkisine dikkat çekti. Şehirlerde komşuluk ilişkilerinin bozulduğunu ifade eden Başkan Kurt, “Yeni yapılan yerlerde, sitelerde, apartmanlarda bir birbirimizle kaynaşmalıyız, tanışmalıyız. Dostluk ve dayanışma ilişkileri mahalleli olmanın en önemli özelliği” dedi. Odunpazarı Belediyesinin halk merkezleri başta olmak üzere diğer birimleri ile mahallelere hizmet ettiğini belirten Başkan Kurt, Ihlamurkent Mahallesi sakinlerinin her türlü istek, şikâyet ve talebini Hüsamettin Cindoruk Halk Merkezi aracılığı ile Odunpazarı Belediyesi’ne iletebileceğini vurguladı. Ihlamurkent Mahallesinde yaşayan kadınlardan Hüsamettin Cindoruk Halk Merkezindeki atölyelere katılmalarını isteyen Başkan Kurt, “Ihlamurkent Mahallesine spor kompleksi yaptık. Gençlerimiz, öğrencilerimiz buradan faydalanabilir. Sizin rahat edebilmeniz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
Gelişmelerden Haberdar Olun
@