Büyükerşen engelliler ve ailelerini ağırladı

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, engelli derneklerinin üyeleri ile ailelerini iftar yemeğinde ağırladı...

ESKİŞEHİR 17.04.2023, 13:50 17.04.2023, 13:54
Büyükerşen engelliler ve ailelerini ağırladı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin her Ramazan ayında düzenlediği geleneksel iftar davetlerine devam ediyor. Buluşmalar kapsamında Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen engelli dernekleri, üyeler ve ailelerini iftar yemeğinde ağırladı.

Büyükşehir Belediyesi yemekhanesinde gerçekleşen davete Büyükerşen’in yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Adayı Jale Nur Süllü, belediye bürokratları, engelli bireyler ve aileleri katıldı.

Engelli bireylere ve ailelerine davete katıldıkları için teşekkür eden Büyükerşen, “Engelli dostu, engelleri aşan bir şehir için hep birlikte çalışıyoruz. Sizlere, fedakâr ve cefakâr ailelerinize çok teşekkür ediyorum. Nice Ramazanlara, nice bayramlara hep birlikte ulaşmak dileğiyle diyor; şimdiden bayramınızı tebrik ediyorum.” dedi.

Engelli bireyler ve aileleri, Büyükerşen’in her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek yapılan çalışmalar ve davet nedeniyle teşekkür ettiler.

İftar yemeği sonrası Başkan Büyükerşen, engelli bireyler ve aileleri ile tek tek sohbet etti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@