banner196

banner208

Büyükşehir Belediyesi duyurdu: O tarihte kapalı olacak!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi açıkladı... Turistik merkezler, bot ve gondollar o tarihte hizmete kapalı, cadde otoparkları ise ücretsiz...

banner294
ESKİŞEHİR 27.12.2022, 16:46
Büyükşehir Belediyesi duyurdu: O tarihte kapalı olacak!
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi hafta sonuna denk gelen yeni yıl nedeniyle 1 Ocak 2023 Pazar günü turistik merkezler ile bot ve gondolların hizmete kapalı olacağını, cadde otoparkların ise ücretsiz olarak kullanılabileceğini açıkladı. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, yılbaşı tatili için plan yapan vatandaşları bilgilendirmek amacıyla bir duyuru yaptı. Yapılan duyuruda şu bilgilere yer verildi: “Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi, Masal Şatosu, Hayvanat Bahçesi ile Odunpazarı Kent Müzeleri Kompleksinde yer alan; Cam Sanatları Müzesi, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi, Kent Belleği Müzesi, Kurtuluş Müzesi, İmren Erşen Oya Müzesi, Hamam Müzesi, Berna Türemen Kedi Sanat Evi, Ali İsmail Türemen Mavi Sanat Evi ile Kentpark’ta bulunan At Bakım ve Binicilik Tesisleri, Porsuk Çayı üzerinde hizmet veren bot ve gondollarımız 1 Ocak 2023 Pazar günü hizmet vermeyecektir. 31 Ocak Cumartesi saat 20.00’den itibaren 1 Ocak Pazar günü tüm cadde otoparklarımız ile Sazova iç, Sazova dış, Kentpark ve Şehitlik açık otoparklarımız ücretsiz olacaktır.”

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ayrıca 2023 yılının sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dileyerek Eskişehirlilerin yeni yılını kutladılar.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@